Tüm Ürünler

BASS SPARE PARTS

Motor Ürünleri

Daido, NDC, LLE, Sanz, Genmot, Sanwa, TBK, NPR, RIK, TP, JCMC, OOZX gibi özel markaların, motor parçalarını, güncel stoklarımızdan temin edebilirsiniz. Piston, biyel kolu, silindir kapağı, segman, gömlek, subap, subap gaydı, baga, motor yatakları, krank mili, yağ pompası, devirdaim pompası, termostat ve diğer motor parçaları.

Sızdırmazlık Ürünleri

O-Ring, Keçe, Gasket ve Tamir takımlarında ileri gelen uluslararası özel markalar; NOK, Sudo, WYS, Nippon ve NDK ürünlerini güncel stoklarımızdan temin edebilirsiniz.

Elektrik Ürünleri

Sensör, müşir, şarj dinamosu, marş motoru, anahtar ve diğer elektrik parçalarını, güncel stoklarımızda bulunan Nikko ve Denso markaları ile temin edebilirsiniz. Motor yedek parçalarında başta Komatsu ve diğer iş makinaları için en güvenilir markalar olan Nikko ve Denso markalarının sensör, müşir, şarj dinamosu, marş Motoru, anahatar ve diğer elektrik parçaları.

Pompa Ürünleri

Hidrolik pompa ve parçaları, dişli pompalar, yağ pompaları, devirdaim pompaları ve diğer tüm pompa parçalarını OEM olarak güncel stoklarımızdan temin edebilirsiniz.

Diğer Ürünler

Komatsu İş Makineleri için, rulman, şanzıman parçaları, fren parçaları, filtre, hortum, yay, cıvata, valf, kompresör, termostat, enjektörler, yakıt pompası, istavroz ve diğer parçaları stoklarımızdan temin edebilirsiniz.

ÜRÜNLER

35.000’in üzerinde OEM marka ürün stokları ile; Koi Hydraulics, BASS Spare Parts, NOK, NTN, Zexel, Daido, GMB, OOZX, Nikko, WYS, KYB, Denso, Sanz, NPR, RIK, TP, TBK, JCMC, Sudo, L.L.E., OEM, NDC gibi markaların; motor parçaları, O-Ring, keçe, gasket ve tamir takımları, hidrolik pompa ve parçaları, dişli pompalar, yağ pompaları, devirdaim pompaları ve diğer tüm pompa parçaları, sensör, müşir, şarj dinamosu, marş motoru, anahtar ve diğer tüm elektrik parçaları, Parçacı İş Makineleri, OEM marka-ürün stoklarında yer almaktadır.