Kurumsal

BASS SPARE PARTS

Bass Spare Parts, geniş ürün stok yönetimi ve küresel satış ağıyla Parçacı İş Makineleri bünyesinde önemli bir rol oynamakta, çözüm ortakları ve müşterilerine hızlı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Parçacı İş Makineleri, 1995 yılından bu yana üstün Japon teknolojisi ile üretilmiş, ulusal ve uluslararası pazarda kendini kanıtlamış, 35.000’den fazla yedek parça ürün stoğu ile iş makineleri ve iş makinelerinin yer aldığı her sektörün tedarik zincirinde profesyonel olarak hizmet vermektedir. Marka kurum kültürü ile kalite proseslerini bir araya getiren Parçacı İş Makineleri, ulusal ve uluslararası pazarda en çok tercih edilen iş makineleri yedek parça markalarının tamamını bünyesinde barındırmaktadır.

Ürün performansı, ulaşılabilirlik, marka ürün güvenliği, sevkiyat ve satış sonrası destek unsurlarını bir araya getiren Parçacı İş Makineleri, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda öznel çözümler hazırlamakta ve ürün tedarik süreçlerinin tamamında yarattığı inovasyon ile müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır.